Kavala Spor Magazine | Members area : Edit | Sign in

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2010 ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ

Share this history on :
ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ-ΙΟΥΝΙΟΣ

                                          Α Όμιλος

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1117:00ΓιοχάνεσμπουργκΝότια Αφρική-Μεξικό
1121:30Κέιπ ΤάουνΟυρουγουάη-Γαλλία
1621:30ΠρετόριαΝ.Αφρική-Ουρουγουάη
1721:30ΠολοκβέινΓαλλία-Μεξικό
2217:00ΡούστενμπουργκΜεξικό-Ουρουγουάη
2217:00ΜπλούμφονταϊνΓαλλία-Νότια Αφρική







                                           Β Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1214:30Πορτ ΕλίζαμπεθΝότια Κορέα-Ελλάδα
1217:00ΓιοχάνεσμπουργκΑργεντινή-Νιγηρία
1714:30ΓιοχάνεσμπουργκΑργεντινή-Νότια Κορέα
1717:00ΜπλούμφονταϊνΕλλάδα-Νιγηρία
2221:30ΝτέρμπανΝιγηρία-Νότια Κορέα
2221:30ΠολοκβέινΕλλάδα-Αργεντινή



                                           Γ Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1221:30ΡούστενμπουργκΑγγλία-ΗΠΑ
1314:30ΠολοκβέινΑλγερία-Σλοβενία
1817:00ΓιοχάνεσμπουργκΣλοβενία-ΗΠΑ
1821:30Κέιπ ΤάουνΑγγλία-Αλγερία
2317:00Πορτ ΕλίζαμπεθΣλοβενία-Αγγλία
2317:00ΠρετόριαΗΠΑ-Αλγερία

 


                                           Δ Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1317:00ΠρετόριαΣερβία-Γκάνα
1321:30ΝτέρμπανΓερμανία-Αυστραλία
1814:30Πορτ ΕλίζαμπεθΓερμανία-Σερβία
1917:00ΡούστενμπουργκΓκάνα-Αυστραλία
2321:30ΓιοχάνεσμπουργκΓκάνα-Γερμανία
2321:30ΝέλσπρουιτΑυστραλία-Σερβία



                                           Ε Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1414:30ΓιοχάνεσμπουργκΟλλανδία-Δανία
1417:00ΜπλούμφονταϊνΙαπωνία-Καμερούν
1914:30ΝτέρμπανΟλλανδία-Ιαπωνία
1921:30ΠρετόριαΚαμερούν-Δανία
2421:30ΡούστενμπουργκΔανία-Ιαπωνία
2421:30Κέιπ ΤάουνΚαμερούν-Ολλανδία



                                          ΣΤ Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1421:30Κέιπ ΤάουνΙταλία-Παραγουάη
1514:30ΡούστενμπουργκΝέα Ζηλανδία-Σλοβακία
2014:30ΜπλούμφονταϊνΣλοβακία-Παραγουάη
2017:00ΝέλσπρουιτΙταλία-Νέα Ζηλανδία
2417:00ΓιοχάνεσμπουργκΣλοβακία-Ιταλία
2417:00ΠολοκβέινΠαραγουάη-Ν.Ζηλανδία



                                           Ζ Όμιλος


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1517:00Πορτ ΕλίζαμπεθΑκτή Ελεφαντοστού-


Πορτογαλία
1521:30ΓιοχάνεσμπουργκΒραζιλία-Βόρεια Κορέα
2021:30ΓιοχάνεσμπουργκΒραζιλία-Ακτή

Ελεφαντοστού
2114:30Κέιπ ΤάουνΠορτογαλία-Β.Κορέα
2517:00ΝτέρμπανΠορτογαλία-Βραζιλία
2517:00ΝέλσπρουιτΒόρεια Κορέα-Ακτή Ελεφαντοστού




                                           Η Όμιλος

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1614:30ΝέλσπρουιτΟνδούρα-Χιλή
1617:00ΝτέρμπανΙσπανία-Ελβετία
2117:00ΜπλούμφονταϊνΧιλή-Ελβετία
2121:30ΓιοχάνεσμπουργκΙσπανία-Ονδούρα
2521:30ΠρετόριαΧιλή-Ισπανία
2521:30ΜπλούμφονταϊνΕλβετία-Ονδούρα



                            ΦΑΣΗ ΤΩΝ   "16"-ΙΟΥΝΙΟΣ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
Κωδ.Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
12617:00Πορτ Ελίζαμπεθ1ος Α-2ος Β
32621:30Ρούστενμπουργκ1ος Γ-2ος Δ
42717:00Μπλούμφονταϊν1ος Δ-2ος Γ
22721:30Γιοχάνεσμπουργκ1ος Β-2ος Α
52817:00Ντέρμπαν1ος Ε-2ος ΣΤ
72821:30Γιοχάνεσμπουργκ1ος Ζ-2ος Η
62917:00Πρετόρια1ος ΣΤ-2ος Ε
82921:30Κέιπ Τάουν1ος Η-2ος Ζ



                                 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ-ΙΟΥΛΙΟΣ




                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
Κωδ.Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
Γ217:00Πορτ Ελίζαμπεθ5-7
Α221:30Γιοχάνεσμπουργκ1-3
Β317:00Κέιπ Τάουν2-4
Δ321:30Γιοχάνεσμπουργκ6-8




                              ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ-ΙΟΥΛΙΟΣ

                                                                                                                                                                                                                                
Κωδ.Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
Ι621:30Κέιπ ΤάουνΑ-Γ
ΙΙ721:30ΝτέρμπανΒ-Δ



                            ΜΙΚΡΟΣ   ΤΕΛΙΚΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ


                                                                                                                           
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1021:30Πορτ ΕλίζαμπεθΗττημένος Ι-Ηττημένος ΙΙ



                            ΤΕΛΙΚΟΣ-ΙΟΥΛΙΟΣ


                                                                                                                 
Ημ.ΏραΠόληΑγώνας
1121:30ΓιοχάνεσμπουργκΝικητής Ι-Νικητής ΙΙ
Thank you for visited me, Have a question ? Contact on : youremail@gmail.com.
Please leave your comment below. Thank you and hope you enjoyed...

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου